Zaręczyny

Tę zakładkę czyta zapewne przyszły Pan Młody… chociaż niekoniecznie! Niezależnie od tego, czy o rękę poprosi on czy ona, zajmę się oprawą tej wyjątkowej chwili – zrealizuję niezapomniane przyjęcie zaręczynowe! Zaplanuję i zorganizuję je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i wyobrażeniami albo sama zaproponuję zapierające dech w piersiach scenariusze zaręczynowych uroczystości.

Ty zadbaj tylko o jedno – aby Twoja druga połówka powiedziała TAK.
Ja zajmę się resztą!

Niezapomniane zaręczyny w Trójmieście i nie tylko...

Wsłucham się w Twoje oczekiwania i zanalizuję wyobrażenia, podpowiadając Ci, jak można je urzeczywistnić. W trosce o wyjątkowość wydarzenia, zaproponuję Ci piękne scenariusze, które zrealizuję nad morzem, w górach, a nawet w lesie! Możesz liczyć na mnie także wtedy, gdy nie masz pomysłu na zaręczyny. W pełnej dyskrecji podejmę się organizacji każdego punktu naszego wspólnego planu. Chcę przede wszystkim, by był to dla Was obojga wyjątkowy moment.

Nasze zaręczynowe realizacje

(Nie)klasyczne

Chcesz, by tłem dla oświadczyn była plaża, ale zależy Ci na intymności i niebanalności? By były to romantyczne zaręczyny tak, jakby wyjęte z jej ulubionego filmu? A może marzy Ci się, by była to kolacja we dwoje zorganizowana w niezwykłych, romantycznych okolicznościach przyrody? Dlaczego nie przy stoliku pośrodku lasu? Pozwól mi to zorganizować!

Nieprzeciętne i cudowne!

A może Twoje wyobrażenia o zaręczynach są zupełnie nietypowe? Od romantycznych chwil wieczorową porą przy akompaniamencie świerszczy wolisz zwariowaną zabawę przy muzyce cygańskiej kapeli? Myślisz o czymś ekstremalnie niecodziennym? O spacerze w miejsce, o którym Twoja wybranka nawet nie pomyśli, że może być tym miejscem, w którym poprosisz ją o rękę? Zejście w jaskinię, spacer po stoczni gdańskiej, lot balonem czy śmigłowcem, a może obfitująca w przygody gra miejska? Razem stworzymy na pewno coś specjalnego. Z głową pełną pomysłów ułożę plan działania, którego celem będzie usłyszeć to jedno, króciutkie słowo: „TAK”.

Stwórzmy razem Waszą zaręczynową historię,
która doprowadzi Was do Stacji Ślub!

Zobacz jak mogą wyglądać Wasze zaręczyny