fot. Marta Kuczkowska

Zaręczyny

Tę zakładkę czyta zapewne przyszły Pan Młody… chociaż niekoniecznie! Niezależnie od tego, czy o rękę poprosi on czy ona, my zajmiemy się oprawą tej wyjątkowej chwili – zrealizujemy niezapomniane przyjęcie zaręczynowe! Zaplanujemy i zorganizujemy je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i wyobrażeniami albo sami zaproponujemy zapierające dech w piersiach scenariusze zaręczynowych uroczystości.

Ty zadbaj tylko o jedno – aby Twoja druga połówka powiedziała TAK. My zajmiemy się resztą!

Niezapomniane zaręczyny w Trójmieście i nie tylko...

Wsłuchamy się w Twoje oczekiwania i zanalizujemy wyobrażenia, podpowiadając Ci, jak można je urzeczywistnić. W trosce o wyjątkowość wydarzenia, zaproponujemy Ci piękne scenariusze, które zrealizujemy nad morzem, w górach, a nawet w lesie! Możesz liczyć na nas także wtedy, gdy nie masz pomysłu na zaręczyny. Możesz liczyć na nas nawet wtedy, gdy sam nie wpadniesz na żaden pomysł na zaręczyny. W pełnej dyskrecji podejmiemy się organizacji każdego punktu naszego wspólnego planu. Chcemy przede wszystkim, by był to dla Was obojga wyjątkowy moment.

fot. Marta Kuczkowska

fot. Marta Kuczkowska

fot. Love Forever

(Nie)klasyczne

Chcesz, by tłem dla oświadczyn była plaża, ale zależy Ci na intymności i niebanalności? By były to romantyczne zaręczyny tak, jakby wyjęte z jej ulubionego filmu? A może marzy Ci się, by była to kolacja we dwoje zorganizowana w niezwykłych, romantycznych okolicznościach przyrody? Dlaczego nie przy stoliku pośrodku lasu? Pozwól nam to zorganizować!

fot. Love Forever

Nieprzeciętnie i cudowne!

A może Twoje wyobrażenia o zaręczynach są zupełnie nietypowe? Od romantycznych chwil wieczorową porą przy akompaniamencie świerszczy wolisz zwariowaną zabawę przy muzyce cygańskiej kapeli? Myślisz o czymś ekstremalnie niecodziennym? O spacerze w miejsce, o którym Twoja wybranka nawet nie pomyśli, że może być tym miejscem, w którym poprosisz ją o rękę? Zejście w jaskinię, lot balonem czy śmigłowcem, a może obfitująca w przygody gra miejska? Razem stworzymy na pewno coś specjalnego. Z głową pełną pomysłów ułożymy plan działania, którego celem będzie usłyszeć to jedno, króciutkie słowo: „TAK”.

fot. Paulina Cieślak

Stwórzmy razem Waszą zaręczynową historię, która doprowadzi Was do Stacji Ślub!