fot. CoolArtPro

Ślub i wesele

Dzięki powierzeniu realizacji zadań profesjonalnemu zespołowi wedding plannerów możecie być spokojni o wszystko. Kwiaty, dekoracje, kamerzysta, fotograf – spraw do ogarnięcia jest naprawdę wiele, jednak nasze doświadczenie i znajomość rynku usług ślubnych w Trójmieście i w całej Polsce pozwala nam sprawnie wyszukać i zaproponować Wam rozwiązania, wpisujące się idealnie w Wasze gusta. Nie miejcie na głowie niepotrzebnych nerwów i cieszcie się nadchodzącym dniem. Zyskajcie czas na przeżycie ostatnich chwil jako narzeczeństwo, a nasz zespół wedding plannerów i dostawców weźmie na siebie perfekcyjną i kompleksową organizację każdego szczegółu ceremonii, gdziekolwiek chcecie ją zaaranżować.

Wyjątkowe śluby i wesela w Trójmieście i w całej Polsce

Postanowiliście się pobrać, jednak nie wiecie kompletnie, od czego zacząć przygotowania do wielkiego dnia? Organizacja ślubu i wesela to zazwyczaj skomplikowana i złożona operacja. Potrzeba wiele cierpliwości i czasu, by wszystko pięknie zgrać i dopiąć na ostatni guzik. Jednak, dzięki nam, nie musicie się niczego obawiać. Wystarczy pozwolić, by to nasi doświadczeni wedding plannerzy, pod Waszym czujnym okiem, zabrali się za zorganizowanie wyjątkowej uroczystości, która zachwyci Was i Waszych gości.

Brak pomysłu?

Bywa, że Para Młoda nie ma pojęcia, jak zorganizować swoją ceremonię i przyjęcie weselne. W takich przypadkach przychodzimy z pomocą, proponując sprawdzone scenariusze ślubne, które zrealizujemy od A do Z. Chcecie, by było klasycznie, a może nietuzinkowo? Ceremonia na wydmach, w lesie czy na plaży to dla nas żaden problem. Na każdym etapie przygotowań jesteśmy otwarci na Waszą opinię, wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i przykładamy szczególną wagę, by wszystko było najpiękniejsze oraz spełniało Wasze potrzeby. Wedding planner zna się jak nikt na tworzeniu ślubów, które zapadają w pamięci do końca życia i zapierają dech w piersiach weselnych gości.

fot. CoolArtPro

Niełatwy wybór

Wiecie, w jakim stylu chcecie zorganizować uroczystość weselną, posiadacie miliony inspiracji, setki serduszek na Instagramie i tysiące pinów na Pintereście? Trudno Wam jednak spiąć to wszystko w całość i potrzebujecie porady wedding plannera? Trafiliście w najlepsze ręce! Pozwólcie, że Wam pomożemy. Na tyle długo funkcjonujemy na rynku, że wiemy dokładnie, które pomysły się sprawdzają, a z których warto zrezygnować. Udzielimy Wam wartościowych wskazówek i podpowiemy, co zrobić, by zamienić mgliste marzenia w niezwykłe i niezapomniane przeżycie.