Blog

Blog

Ślub plenerowy nad morzem, czyli las, klif i Bałtyk


Ślub na plaży to jedna z najromantyczniejszych ceremonii. Pod warunkiem, że znajdziesz odpowiednie miejsce gwarantujące intymnośd. Czy takie plaże istnieją w Polsce? Gdzie ich szukad? Nie ukrywam, że to moja słodka tajemnica, którą wyjawiam moim parom młodym. Specjalnie dla Elizy i Adama wybrałam jedną z takich zacisznych plaż nad Bałtykiem.

Zapraszam Was na intymny ślub na klifie, z widokiem na morze, z parą, która wymarzyła sobie ten dzień tak, że i ja mogłam spełnić jedno z moich ślubnych marzeń… Jakich? Zapraszam do opowieści o wielkiej miłości, zaufaniu i licznych niespodziankach… I zdradzę Wam, że organizacja tego mikroślubu trwała tylko miesiąc!.

Czytaj więcej “Ślub plenerowy nad morzem, czyli las, klif i Bałtyk”

Zaręczyny w święta – jak oświadczyć się w oryginalny…


Jeśli na samą myśl o zaręczynach w święta widzisz całą rodzinę wpatrującą się w Was znad stołu pełnego potraw, to spieszę z wiadomością – nie o takich oświadczynach myślę.

Co powiecie na las pełen zielonych choinek, pośród których nagle Waszym oczom ukazuje się stolik dla dwojga z przygotowanymi frykasami? W pewnym momencie przyszła narzeczona dostrzega szklaną bombkę z wykaligrafowanym pytaniem: „Czy wyjdziesz za mnie?”. Za chwilę padacie sobie w ramiona, pierścień lśni na palcu i siedzicie otuleni kocem pośrodku lasu, przy świecach, pijąc grzańca. Właśnie tak mogą wyglądają oryginalne zaręczyny w święta.

Czytaj więcej “Zaręczyny w święta – jak oświadczyć się w oryginalny sposób?”

Industrialne zaręczyny

Chcesz zaskoczyć swoją wybrankę serca? Lubicie oboje niekonwencjonalne rozwiązania? To z pewnością zaręczyny w miejskim stylu będą dla Was idealne.

Chodź, zaprowadzę Cię nieznanymi uliczkami Gdańska, pokażę Ci industrialną przestrzeń, która spodoba się Twojej ukochanej. Wspólnie stworzymy scenariusz zaręczyn, których nie znajdziesz na pospolitych ślubnych blogach. To będzie scenariusz tylko dla tak wyjątkowych ludzi, jakimi jesteście Wy.

Czytaj więcej “Industrialne zaręczyny”

Ślub humanistyczny i wesele w plenerze

Od kilku lat śluby plenerowe cieszą się coraz większą popularnością. Organizacja cywilnego, kościelnego czy humanistycznego ślubu w plenerze nie jest już rzeczą niemożliwą. W czasach nieustającej pandemii coraz więcej Młodych Par decyduje się także na zamianę hucznego wesela na kameralną uroczystość – mikrowesele, które można zorganizować kiedykolwiek i w jakimkolwiek zakątku przyrody.

Czytaj więcej “Ślub humanistyczny i wesele w plenerze”