Opinie moich par

Doświadczony wedding planner

Laura & Tadeusz

„Dziękujemy Ci z całego serca! Sprawiłaś, że ten dzień był ślubem moich marzeń! Bez Ciebie nie byłoby tak pięknie i bezstresowo. Lepszej wedding plannerki nie mogłam sobie wymarzyć!”

Oświadczyny na statku

Magda & Dominik

„Z pomocą Małgosi organizacja naszego wesela była przyjemna i lekka jak piórko. Nie musieliśmy się o nic martwić, o wszystkim myślała krok do przodu. Wszystko było przemyślane i zaplanowane, a my tylko chłonęliśmy i chcieliśmy coraz więcej tego co nam za każdym razem proponowała.”

Oświadczyny na statku

Natalia & Dawid

„Mieliśmy ogromne oczekiwania i dużo pomysłów na ten dzień. I udało się, to była najlepsza impreza w naszym życiu. Małgosia zorganizowała nam cudowne wesele. Doskonale rozumiała nasze potrzeby i wyczuła nasz styl, mogliśmy się dogadywać bez słów. Jej doświadczenie, opieka i wsparcie jest nieocenione, w każdej chwili mogliśmy na nią liczyć. To był wspaniały dzień!”

Oświadczyny na statku

Eliza & Adam

„Całość przerosła nasze oczekiwania. Chcieliśmy kameralnego ślubu, a Małgosia-Czarodziejka i jej podwykonawcy zaczarowali ten dzień. Pełna profeska, ale nie to było najważniejsze. Atmosfera, którą stworzyli była MAGICZNA. Niezapomniane chwile. Małgosia, bez której nic by nie ruszyło! Ona swoim ciepłem i zaangażowaniem spięła wszystko w całość. Cudowna ekipa. Nasza ekipa. Dziękujemy i polecamy!”

Oświadczyny na statku

Angelika & Piotr

„Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Małgosi nasze wesele było niesamowitym przeżyciem, cudowną przygodą, zupełnie pozbawioną stresu. Żałujemy, że nasza wspólna podróż już dobiegła końca. Dziękujemy za przepiękną uroczystość.”

Skontaktuj się ze mną już dziś

by zaplanować Dzień Waszego Ślubu