Jak pracujemy?

Witajcie, nazywam się Małgosia i jestem głównym zawiadowcą Stacji Ślub. Jako wedding planner z Trójmiasta pomagam przyszłym Parom Młodym urzeczywistnić marzenia o cudownych zaręczynach, ślubie i weselu. Dzięki mojemu doświadczeniu, głowie pełnej nietuzinkowych pomysłów i rzetelnym usługodawcom wspólnie kreujemy dla Was nadzwyczajne przyjęcia.

Zróbcie pierwszy krok – zadzwońcie lub napiszcie do nas – umówimy się na spotkanie na kawę lub on-line, podczas którego poznamy Was bliżej, a także opowiecie nam o Waszych oczekiwaniach i marzeniach o idealnym ślubie. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie naszego wsparcia przy kompleksowej organizacji uroczystości czy tylko jej części – pomożemy Wam. Poznając Was, będziemy mogli urzeczywistnić Wasze najskrytsze marzenia.

Po spotkaniu przygotujemy dla Was indywidualną ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Znajdziecie w niej informacje na temat zakresu obowiązków wedding plannera wraz z ceną. Po zapoznaniu się z ofertą zdecydujecie, czy chcecie, by właśnie ze Stacji Ślub odjechała Wasza najważniejsza w życiu uroczystość. Jeśli tak – podpisujemy umowę i zaczynamy przygotowania do odjazdu!

Od tego momentu możecie być spokojni, że ślub i wesele będzie spełnieniem Waszych marzeń, a proces planowania uroczystości będzie samą przyjemnością. Otrzymując od nas gotowe i sprawdzone rozwiązania oraz propozycje dostosowane do Waszych potrzeb i budżetu, będziecie mogli podejmować decyzje, będąc gdziekolwiek.

Od samego początku współpracy do Dnia Waszego Ślubu jesteśmy przy Was. Proponujemy niebanalne rozwiązania oraz przedstawiamy sposoby na realizacje Waszych wizji o tym najważniejszym dniu. Doradzamy i wspieramy w podejmowaniu decyzji, jednak to Wy macie ostatnie słowo.

Powierzając nam organizację Waszej uroczystości, możecie być spokojni, że o niczym nie zapomnieliście i wszystko będzie gotowe na czas. Podczas gdy Wy będziecie relaksować się przed powiedzeniem sobie „Tak!”, my będziemy sprawować pieczę nad przebiegiem przygotowań i dbać o każdy najdrobniejszy szczegół. Zajmiemy się analizą i negocjacją umów, monitorowaniem pracy podwykonawców i rozliczeniami z nimi. Możecie też być pewni, że w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach znajdziemy najlepsze rozwiązania, tak by w Dniu Ślubu nic nie zaprzątało Wam głowy.

Decydując się na współpracę ze Stacją Ślub, macie pewność, że droga do Waszego ślubu będzie przyjemną
i beztroską podróżą!