Kim jestem?

Mam na imię Małgosia i jestem głównym zawiadowcą Stacji Ślub. Jako Wedding Planner z Trójmiasta urzeczywistniam marzenia moich Młodych Par o cudownych zaręczynach, ślubie i weselu. Nie ma dla mnie zadań nie do zrealizowania i wiem, że każde przeszkody są dla mnie do pokonania. Dzięki mojemu doświadczeniu, głowie pełnej nietuzinkowych pomysłów i rzetelnym usługodawcom kreuję dla Was nadzwyczajne przyjęcia.

Jak wygląda współpraca?

Zróbcie pierwszy krok – zadzwońcie lub napiszcie do mnie – umówimy się na kawę lub spotkanie on-line, podczas którego poznam Was bliżej, a także opowiecie mi o Waszych oczekiwaniach i marzeniach odnośnie Dniu Ślubu. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie mojego wsparcia przy kompleksowej organizacji uroczystości, czy tylko jej części – pomogę Wam. Poznając Was, będę mogła zaproponować niebanalne i wyjątkowe rozwiązania, dzięki którym urzeczywistnią się Wasze najskrytsze marzenia o tym najważniejszym dniu.

Po spotkaniu przygotuję dla Was ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Znajdziecie w niej informacje na temat zakresu moich obowiązków wraz z wyceną i wstępnym kosztorysem Dnia Ślubu. Po zapoznaniu się z ofertą zdecydujecie, czy chcecie, by to właśnie ze Stacji Ślub odjechała Wasza najważniejsza uroczystość w życiu. Jeśli tak – podpisujemy umowę i zaczynamy przygotowania do odjazdu w kierunku Waszego Ślubu!

Od tego momentu możecie być spokojni, że ślub i wesele będzie spełnieniem Waszych marzeń, a proces planowania uroczystości będzie samą przyjemnością. Otrzymując ode mnie gotowe i sprawdzone rozwiązania oraz wyselekcjonowane propozycje dostosowane do Waszych potrzeb i budżetu, będziecie mogli podejmować decyzje, będąc gdziekolwiek!

Od samego początku współpracy do Dnia Waszego Ślubu jestem przy Was. Zaproponuję Wam niebanalne pomysły oraz przedstawię nietuzinkowe sposoby na realizację Waszych wizji o Dniu Ślubu. Doradzę i wesprę Was w podejmowaniu decyzji, jednak to Wy macie ostatnie słowo i decyzyjność w kwestii Waszego wielkiego dnia.

Powierzając mi organizację Waszej uroczystości, możecie być spokojni, że o niczym nie zapomnicie i wszystko będzie gotowe na czas. Podczas gdy Wy będziecie relaksować się przed powiedzeniem sobie „Tak!”, ja będę sprawować pieczę nad przebiegiem przygotowań i dbać o każdy najdrobniejszy szczegół. Zajmę się wyszukiwaniem rzetelnych podwykonawców, analizą i negocjacją umów, monitorowaniem pracy podwykonawców i rozliczeniami z nimi. Możecie też być pewni, że w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach znajdę najlepsze rozwiązania tak, by w Dniu Ślubu nic nie zaprzątało Wam głowy.

Decydując się na współpracę ze Stacją Ślub, macie pewność,
że droga do Waszego ślubu będzie przyjemną i beztroską podróżą!

Zdjęcia: CoolArtPro