Zaręczyny jesienią?

Marzy Ci się, by przygotować ukochanej wyjątkowe zaręczyny? Nieważne, jaką porę roku wybierzesz, każda z nich ma swój niepowtarzalny urok. Jesień daje nam tę niesamowitą paletę barw, która otuli wyjątkowymi odcieniami Waszą zaręczynową randkę!

Nietypowy sposób

Jak zadać ukochanej to pytanie? Nietypowo! Zachwycają nas realizacje, podczas których wykorzystujemy to, co daje nam aktualnie natura. Czemu by nie napisać na liściach: Czy wyjdziesz za mnie?. Gwarantujemy Ci, że Twoja partnerka będzie zachwycona!

Jesienne dary

Nie potrzeba wiele, by stworzyć niesamowity jesienny nastrój. Zasuszona trawa pampasowa, miechunka, kalina, kasztany… te październikowe dary komponują się idealnie! Do tego śliwki, jabłka czy gruszki to nie tylko dekoracja, to także smaczna piknikowa przekąska!

Słodka rozgrzewka

Zaręczyny to wydarzenie pełne emocji, miłości i radości. Zasługuje ono na słodkie świętowanie. Gorąca czekolada i wyjątkowe słodkości są nieodłącznym elementem jesiennego słodkiego kąciku. Czy coś jeszcze w tym dniu jest potrzebne do szczęścia?

Zaręczyny jesienią mogą być piękne, barwne i wyjątkowe. Czasem warto zaufać naturze i pozwolić jej uczestniczyć w Waszym zaręczynowej chwili!

Organizacja | Stacja Ślub

Fotografia | Paulina Cieślak

Dekoracje | Ap Deco

Winietki | Blooming Elegant

Słodkości | Capuccino Cafe Sopot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *