Dlaczego warto zatrudnić Wedding Plannera?

Przygotowania do ślubu są bardzo ekscytujące, ale czy Młoda Para ma czas na sprawy, z którymi trzeba się zmierzyć? Czy nie lepiej wynająć specjalistę od organizacji ślubu? W XXI wieku zatrudnianie wedding plannera to już nie moda, ale konieczność!

Wyzwania to nasza specjalność!

Macie niepowtarzalny pomysł na ślub? Dobrze trafiliście. Nasz konsultant ślubny sprawi, że Wasze wesele będzie wyjątkowe. Zajmie się wszystkimi szczegółami. Od początku do końca będzie realizował Wasz pomysł. Zadba o to, by ten dzień na długo pozostał w pamięci.

Jeśli zaś czujecie się zagubieni, nie wiecie, jak ma wyglądać ten wyjątkowy dzień, wedding planner podpowie, doradzi, przedstawi kilka propozycji, z których będziecie mogli skorzystać.

Nasz konsultant zadba o każdy szczegół. Zorganizuje uroczystość tak, aby Młoda Para była szczęśliwa, a wszyscy uczestnicy dobrze się bawili.

Skuteczni w działaniu!

Wedding planner to profesjonalista posiadający doświadczenie i rozeznanie w branży. Wie, którym podwykonawcom można zaufać, a to jest istotne, gdy decydujemy się na kompleksową organizację ślubu. Wszystko jest ważne – stworzenie scenariusza dnia ślubu, znalezienie odpowiedniego pleneru, sali weselnej, zaproszenia, winietki, dekoracje, kompozycje kwiatowe, degustacje u cukierników, menu, wybór fotografa, atrakcje, podziękowania dla rodziców czy noclegi dla gości…

Wszystko musi być perfekcyjne i dopracowane do najmniejszego szczegółu.

W tym pomoże Wam zespół zaufanych i skutecznych w działaniu ludzi, którzy sprawią, że TEN DZIEŃ będzie wyjątkowy.

Minimum stresu!

Przygotowania do ślubu są bardzo stresujące. Zatrudniając wedding plannera, zyskujecie spokój, ponieważ to on pomoże Wam we wszelkich negocjacjach i ustaleniach, przeanalizuje wszystkie umowy, które będziecie podpisywać, zajmie się szczegółami wymagającymi czasu. Realizując zlecenia u podwykonawców, pomoże Wam uzyskać atrakcyjne stawki, rabaty. Znając Wasz budżet, podpowie, jak go dobrze zaplanować, na czym można zaoszczędzić.

Konsultant poprowadzi Was ścieżką, przez którą Wy idziecie po raz pierwszy, dlatego warto skorzystać ze wskazówek osoby, która zna ten szlak.

Zaufaj doświadczeniu wedding plannera!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *